HOTELTIME SOLUTIONS a.s.

Vinohradská 1899/112
130 00 Praha 3 - Vinohrady, Tschechien
URL: https://www.hoteltime.com/
Facebook: https://www.facebook.com/hoteltimesolutions/
Kontaktperson: Olga Hollý
Logo HOTELTIME SOLUTIONS a.s.
Software-Lieferant
Praha 3 - Vinohrady
Hlavní pracovní poměr
38.000 - 40.000 Kč
Englisch, Tschechisch
HotelTime, MS Excel, MS Powerpoint, MS Word
Nástup Dohodou, Ihned

Kdo jsme?

HOTELTIME SOLUTIONS je český poskytovatel prvotřídního cloudového řešení, systémů pro hotely, gastro a volnočasové aktivity.

Jestli hledáš inovativní a stabilní firmu, která provozuje jeden z nejlepších celosvětově hodnocených produktů, pak jsi na správném místě.

Více info také najdeš na HotelTechReport -https://hoteltechreport.com/operations/property-management-systems/hoteltime-pms

Stellenbeschreibung

Co bude Tvojí náplní práce?

Poskytovat zákaznickou podporu na telefonu, live chatu, emailu, whatsappu

Porozumět požadavku klienta - vyřešit ho nebo předat tam, kam patří

Úzká spolupráce s dalšími odděleními firmy (např.: Produkt, Implementace, IT atd.)

Spoluúčast na tvorbě videí k funkcionalitám systémů pro český a zahraniční trh

Podpora našich zahraničních týmů

Pracujeme 8h a občas na Tebe vyjde víkendová směna 4h (1-2x v měsíci), která je plně z domova

Uplatníš u nás svoje hotelové zkušenosti a naučíš se podporovat 4 hlavní ITsystémy

Jak to funguje na podpoře se můžeš podívat na video zde: - https://youtu.be/7WFfoRDV6uI

Stellenanforderung

Koho hledáme?

Máš zkušenosti z hotelu s více než 30 pokoji min. 1 rok (Front Office nebo Reservations nebo Revenue)?

Mluvíš anglicky na pokročilé úrovni (slovem i písmem  B1-B2)?

Čeština je Tvůj mateřský jazyk anebo ji ovládáš na úrovni rodilého mluvčího (C2) a česká gramatika Ti nedělá potíže?

Zvládáš time management?

Dodržovat deadline je pro Tebe samozřejmostí?

Jsi samostatná/ý, zodpovědná/ý, spolehlivá/ý, pečlivá/ý a rád věci dotahuješ do konce?

Baví Tě digitality a technika?

Umíš se dobře vyrovnat se stresem a nepodléháš jen tak tlaku?

Máš veselou, otevřenou povahu bez předsudků?

Rád/a se učíš novým věcem a baví Tě být součástí něčeho velkého?

Máš silnou vnitřní disciplínu pro práci z domova a umíš komunikovat i virtuálně?

Jen tak se nevzdáváš, ať je před Tebou jakákoliv výzva?

Máš reprezentativní a milé vystupování?

Tvoje jednání je příjemné, věcné a vstřícné?

ŘP výhodou.

Pak hledáme právě Tebe!

Wir bieten

Nástupní mzda 38.000Kč až 40.000 Kč hrubého.

Odměna za doporučení kolegy až 10.000 Kč.

Příspěvek na stravování.

25 dní dovolené - za odpracovaný rok u firmy od nás dostaneš další den dovolené navíc.

Práci skoro v centru Prahy kousek od náměstí Jiřího z Poděbrad nebo Flory (metro A).

V kanceláři vybavenou kuchyňku včetně kávy, čaje a vod. Místnost Lounge, kam chodíme odpočívat.

Možnost home office 2-3d ny v týdnu po zaučení.

Přátelský kolektiv lidí na stejné vlně. Atmosféra ve firmě je uvolněná, jsme ale všichni hodně pracovití. Nudit se rozhodně nebudeš.

Týmové odměny v rámci plnění cílů.

Budeš součástí nejnovějších trendů.

Možnost profesního růstu v rámci firmy.

Sledujeme, co Tě baví, podle toho Ti stavíme pracovní náplň.

Teambuildingy, společné snídaně nebo relaxační dny s dobrým jídlem a pitím.

Průběžné firemní vzdělávání, ale očekává se i Tvůj proaktivní přístup v samostudiu.

Lekce angličtiny s rodilým mluvčím.

Multisport karta.

Program Closer - služební cesty po světě za našimi kolegy v zahraničí jako je Bangkok, Colombo, Dubai.

Kancelář -  Vinohradská 1899/112, Praha 3

Jsem nezávislý developer mezinárodního cloudového řešení pro hotely, restaurace a volnočasové aktivity.

HotelTime offers state of the art, cloud based solutions to the hospitality industry with an emphasis on providing excellent customer service. Our cloud-based systems are currently running in more than 500 hotels and restaurants in 11 countries world-wide.
Das Inserat Customer support agent (HPP) wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.