Art Deco Imperial Hotel Prague

Na Poříčí 15
11000 Praha 1, Tschechien
Tel: 246011588
URL: http://www.hotel-imperial.cz
Kontaktperson: Dominik Franc
Logo Art Deco Imperial Hotel Prague
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Englisch, Tschechisch

Hledáte dynamickou práci v přátelském týmu a krásných interiérech? Pro náš legendární hotel Art Deco Imperial hledáme nového kolegu, který by se stal součástí Front Office týmu na pozici Noční auditor.

Stellenbeschreibung

- Jste hlavním kontaktem pro naše hosty a zajišťujete bezproblémový zážitek z ubytování

- Poskytujete efektivní check-in a check-out s vynikajícím zákaznickým servisem

- Aktivně komunikujete se zákazníky, vyřizujete stížností a požadavky hostů

- Pracujete s rezervačním softwarem

- Odpovídáte za vedení dokumentace a vyúčtování klientů

- Nabízíte prodeje hotelových služeb - transfery, parkovaní, SPA apod.

Stellenanforderung

- Výborné komunikační a organizační schopnosti s důrazem na kvalitu a přesnost

- Komunikativní znalost ČJ a AJ. Znalost dalších jazyků vítána

- Proaktivita, samostatnost a příjemné vystupování

- Schopnost zvládat stresovou situaci

- Znalost jakéhokoli hotelového softwaru a praxe v oboru jsou vítány

- Řidičský průkaz skup. B je výhoda

Wir bieten

- Praci ve stabilním a příjemném týmu

- Příležitost pro kariérní růst

- Incentive Program

- Benefity na personální stravování

- Možnost využití jedné noci v našem hotelu zdarma včetně snídaně a SPA ("Product Knowledge Stay")

- Sleva na služby ve slavné restauraci šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha

- Nabízíme Multisport benefit