MAMA SHELTER

Veletržní 1502/20
170 00 Praha 7, Tschechien
URL: https://www.mamashelter.com/en/prague
Kontaktperson: Veronika Mičienková
Logo MAMA SHELTER
Hotel
Praha 7
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
Plat řešíme individuálně
Englisch, Tschechisch
Eintritt nach Vereinbarung

Namixuješ největší koktejlové hity i se zavřenýma očima? Umíš dělat kávičku s božsky nadýchanou pěnou...a k tomu prohodit pár slov se zákazníkem? A klidně přepnout do angličtiny? Ano? Tak právě takového člena do našeho bezvadného Mama týmu hledáme :-)

Stellenbeschreibung

✨ příprava základních nápojů

✨  míchání koktejlů

✨ příprava kávy

✨ fajn servis, aby se zákazník cítil opečováván jako u maminky

⛹ v našem týmu si pomáháme

Stellenanforderung

✨ zkušenost na barmanské pozici

✨ základní znalost mixáží koktejlů a přípravu kávy, zbytek tě rádi naučíme

✨ nadšení a komunikace na jedničku :-))

✨ spolehlivost a dochvilnost

Wir bieten

✨ férové finanční ohodnocení, vše platíme přes smlouvu = Mama se o tebe postará, takže nepřijdeš o své sociální jistoty

✨ zákonné příplatky za práci o víkendech a státních svátcích

✨ po dobře odvedené práci je čas na relax = Mama přidává týden dovolené navíc (25 dní)

✨ pro nadšence do cvičení máme Multisportku

✨ nezapomínáme oslavit tvoje narozeniny

✨ 40% sleva na Mama produkty

✨  pro fandy cestování máme slevu nejen na ubytování v síti Accor, ale pro tento rok ubytování za 49 éček pro dva s parádní snídaní ve všech Mama v Evropě