Pytloun Hotels s. r. o.

Václavské náměstí 779
110 00 Praha, Tschechien
Tel: 608 022 663
URL: https://www.pytloun-hotels.cz/cs/
Kontaktperson: Nina Glenk
Logo Pytloun Hotels s. r. o.
Hotel
Praha
Brigáda, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr, Výpomoc na akci
dohodou dle zkušeností
Englisch
Nástup Dohodou, Ihned

Máme pro tebe příležitost stát se členem našeho týmu! Rádi tě přivítáme u nás na Sky Baru restaurace Talíř na pozici KUCHAŘ/KA NA GRILL. Tvou každodenní náplní práce bude příprava masa a pokrmů na grillu.

Náplň práce:

Obsluha grillu na střešní terase

Příprava a udržování grillu a vybavení

Požadujeme:

Praxi na obdobné pozici

Samostatnost, dochvilnost a spolehlivost

Nabízíme:

Pracovní poměr na HPP

5 týdnů dovolené

Zvýhodněná sazba na poukaz na ubytování pro rodinu a přátele

Zvýhodněné mobilní tarify

Částečně dotovanou Multisport kartu

V případě zajmu nám, prosím, zašlete svůj stručný životopis, budeme se těšit!