Pytloun Hotels s. r. o.

Václavské náměstí 779
110 00 Praha, Tschechien
Tel: 608022663
URL: https://www.pytloun-hotels.cz/cs/
Kontaktperson: Nina Glenk
Logo Pytloun Hotels s. r. o.
Hotel
Praha
Brigáda, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce
dohodou
Nástup Dohodou, Ihned

Je pro tebe práce koníčkem a rád/a vaříš, řešíš výzvy? Jsi flexibilní a nic Ti nezkazí úsměv na tváři? Pak hledáme právě Tebe!

Pro hotelovou restauraci ve Ctěnicích u Prahy hledáme kolegu/kolegyni na pozici Kuchař/ka!

Stellenbeschreibung

Co tě u nás čeká?

- Zodpovědnost za přípravu pokrmů - jedná se o českou kuchyni

- Podílení se na sestavování menu
- Zodpovědnost za dodržování HACCP

Stellenanforderung

Co od tebe požadujeme?

- Vyučení v oboru
- Praxe na obdobné pozici
- Samostatnost, dochvilnost a spolehlivost

- Komunikativní češtinu

Wir bieten

Nabízíme:

-Pracovní poměr na plný úvazek (pracovní smlouva na HPP)

- krátký/dlouhý týden
- 5 týdnů dovolené
- Přátelský tým
- Zvýhodněná sazba na ubytování pro rodinu a přátelé
- Zvýhodněné mobilní tarify
- Částečně dotovaná Multisport karta

V případě zajmu nám, prosím, zašlete svůj stručný životopis, budeme se těšit!

Das Inserat KUCHAŘ/KA pro Pytloun Chateau Hotel Ctěnice wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.