Hotel Bellevue Benešov

Na Karlově 97
256 01 Benešov, Tschechien
Tel: 724119190
URL: https://www.bellevuehotelbenesov.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/bellevuehotelkarlov
Kontaktperson: Andrea Thuy Nguyenová
Logo Hotel Bellevue Benešov
Restaurant
Benešov
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce
od 35 000 + spropitné
Tschechisch
Nástup Dohodou, Ihned

Chceš se se podílet na budování F&B týmu?

Do moderní hotelové restaurace v centru Benešova hledáme nové kolegy a kolegyně na plac.

Pošli nám svůj životopis a přidej se k nám do týmu!

Stellenbeschreibung

- péče a obsluha hostů

- příjímání objednávek

- příprava a servírování jídel a nápojů

- práce s pokladním terminálem (zadávání objednávek a kasírování)

- zajišťování servisu během soukromých či firemních akcích

- znalost pokrmů a nabízení/doporučení dle požadavků hostů

Stellenanforderung

- příjemné vystupování, slušná a vstřícná komunikace s hosty

- poskytnout hostům nejlepší zážitky z návštěvy restaurace

- zodpovědnost a smysl pro pořádek

- pracovitost a spolehlivost

- loajálnost a týmovost

- zájem a vášeň pro řemeslo

- zkušenosti v oboru jsou výhodou, ale ne podmínkou (zaučíme)

- směny krátký/dlouhý týden

Wir bieten

- práci na HPP/DPP/IČO, brigádu a sezónní výpomoc

- práci v čistém a kultivovaném prostředí butikového hotelu

- přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

- spropitné

- personální stravu

- příspěvek na multisport kartu, slevy v ubytovacích a restauračních zařízení v rámci skupiny

- teambuildingy, profesní růst a další firemní benefity

- zaškolení

Das Inserat Servírka/číšník - Restaurace Na Karlově wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.