JLV, a.s.

Chodovská 3/228
14100 Praha, Tschechien
Tel: 720833102
URL: http://www.jlv.cz
Kontaktperson: Václav Samek
Logo JLV, a.s.
Industrie-Catering
Praha
Hlavní pracovní poměr
45000 - 50000 Kč/měs.
Tschechisch
MS Word
Nástup Dohodou, Ihned

Velká česká gastronomická společnost s 65letou tradicí hledá Šéfkuchaře do samoobslužné restaurace v historické kompletně rekonstruované budově nádraží Pardubice.

Místo výkonu práce: Pardubice, Náměstí Jana Pernera 217

Pracovní doba: od 6.00-14.30 hod.

Mzda: nástupní 45 000 Kč/měs, po zkušební lhůtě zvýšení na 50 000 Kč /měs.

Nástup: ihned / dohodou

Zašlete nám svůj PROFESNÍ ŽIVOTOPIS. Pokud se Vám do 5 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme dali přednost jiným uchazečům.

Stellenbeschreibung

- Zajištění spokojenosti zákazníků

- Tvorba týdenního menu

- Objednávání surovin

- Komunikace s dodavateli

- Odpovědnost za ekonomické výsledky kuchyně

- Odpovědnost za skladové hospodářství

- Operativní řešení personálních záležitostí

- Motivování týmu

Stellenanforderung

- Vyučení v oboru gastro

- Předchozí zkušenosti z velkokapacitního gastronomického provozu

- Praxe minimálně 2 roky

- Zkušenosti se stravováním více než 200 osobSchopnost řídit středně velký kolektiv zaměstnanců (až 15 pracovníků)

- Velmi dobré komunikační schopnosti

- Znalost problematiky závodního stravování

- Znalost tvorby kalkulací jídelUživatelská znalost Microsoft Office (Word, Outlook)

Wir bieten

- 13. plat – vánoční odměna (1/2 průměrné měsíční mzdy)

- 5 týdnů dovolené (po roce zaměstnání)

- po roce příspěvek na penzijní připojištění 500 – 1200 Kč

- odborné gastronomické vzdělávání a manažerské kurzy

- zázemí stabilní společnosti s mnohaletou tradicí

- Pluxee kartu (příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity)

- možnost se zúčastnit firemních akcí

Das Inserat Šéfkuchař/k do samoobslužné restaurace - Pardubice wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.