Iris Hotel Eden

Vladivostocká 2
100 00 Praha, Tschechien
URL: https://www.irishoteleden.cz/
Kontaktperson: Margarita Abdrakhimova
Logo Iris Hotel Eden
Hotel
Praha
Brigáda, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
Englisch, Tschechisch
Nástup Dohodou, Ihned

Iris Hotel Eden **** hledá:

posilu do svého týmu na pozici Recepční - Noční směny

Stellenbeschreibung

-       Obsluha hotelové recepce (check-in, check-out, komunikace s hotelovými hosty, etc.)

-       Komunikace s ostatními odděleními

-       Práce s hotelovým systémem HotelTime

-       Administrativní práce

-       Reporting

Stellenanforderung

-          Středoškolské vzdělání s maturitou

-          Smysl pro detail a pořádek

-          Příjemné a profesionální vystupování, vždy úsměv na tváři

-          Znalost českého a anglického jazyka, další jazyk výhodou

-          Ochota učit se novým věcem

Wir bieten

-       12 hodinové noční směny měsíčně požadujeme minimálně 13-15 směn

-    Možnost i 8 hodinové směny

-       Mladý a energický tým

-       Zaměstnanecké benefity (káva za zvýhodněnou cenu, personální strava zdarma, parkování u hotelu, firemní párty, sleva do FanShopu SK Slavia Praha a mnoho dalších)

Iris Hotel Eden - Czech Leading Hotels je součástí víceúčelového sportovního komplexu vedle nákupního centra Eden, které najdete na kraji pražského centra, pouhých 15 minut městskou hromadnou dopravou od historického centra. V elegantní restauraci s terasou se podávají česká a mezinárodní jídla.