DARK KITCHEN

Řipská 1054/12
130 00 Praha 3, Tschechien
Tel: 776 005 693
URL: https://www.dark-kitchen.cz/
Kontaktperson: Radka Borovková
Logo DARK KITCHEN
Party-/Eventcatering
Praha 3
Hlavní pracovní poměr
35.000 - 45.000,-Kč (měsíčně)
Tschechisch
Nástup Dohodou, Ihned

Hledáme kreativního profesionála s láskou k pekařskému řemeslu pro nově připravovaný cateringový provoz Dark Kitchen na Vinohradech. Budete se podílet na rozvoji jedinečných a originálních receptur.

Stellenbeschreibung

– tvorba, příprava a úprava pekařských výrobků mezinárodní kuchyně
– dodržování předepsaných receptur a pracovních postupů
– dohled nad kvalitou a čerstvostí použitých surovin
– dodržování časového harmonogramu výroby
– spolupráce s ostatními pracovníky výroby

Stellenanforderung

– předchozí zkušenost v oboru (výhodou praxe v oblasti Viennoiserie)
– samostatnost
– profesionální přístup k práci a svěřenému pracovnímu zadání
– ochotu spolupracovat a vzdělávat se v rámci inovací v oblasti výrobních procesů gastronomie
– schopnost pracovat s vysokým pracovním i časovým nasazením
– poctivost, kolektivnost a vstřícnost

Wir bieten

– motivační platové ohodnocení
– moderní pracovní prostředí s přátelským kolektivem
– nevšední a rozmanitou pracovní náplň
– zázemí silné a dynamické společnosti
– zaměstnanecké slevy
– MultiSport karta
– možnost pracovního postupu v celém řetězci SPOJUJEME
– bonusové ohodnocení v případě dlouhodobého plnění výrobního plánu

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Gastro&eventová skupina SPOJUJEME. Do naší rodiny patří: * Restaurace Spojka Karlín * Spojka Events - eventový prostor v Karlíně * Etnosvět Events - eventový prostor u I.P. Pavlova * Endorfin - multifunkční prostor s únikovými hrami * Show must go on - zábavné programy offline i online * Dark Kitchen - cateringové služby a Bistro na Vinohradech
Das Inserat PEKAŘ/KA pro Dark Kitchen wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.