****Hotel U Zlatého Stromu

Karlova 6
110 00 Praha 1, Tschechien
Tel: 775 863 073
URL: http://www.uzlatehostromu.com
Kontaktperson: Michal Nerad
Logo ****Hotel U Zlatého Stromu
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
od 45 000 Kč
Englisch, Tschechisch
Nástup Dohodou, Ihned

Pro doplnění kuchařského týmu hotelu U Zlatého Stromu hledáme kolegy a kolegyně se zápalem pro dobrou a kvalitní práci.

Stellenbeschreibung

CO BUDE TVÝM ÚKOLEM?

-        PŘÍPRAVA surovin na vaření,

-        odpovědnost za kvalitu, zboží, přípravu a estetickou ÚPRAVU pokrmů,

-        podílet se na PŘÍPRAVĚ naší mezinárodní kuchyně,

-        SPOLUPRACOVAT s ostatními kolegy v kuchyni na spokojenosti našich hostů.

Stellenanforderung

JAKÉ PŘEDPOKLADY BYS MĚL MÍT?

-        VYUČENÍ nebo ZKUŠENOSTI z oboru,,

-        chuť na sobě pracovat, zlepšovat se, profesně RŮST a být součástí TÝMU.

Wir bieten

PROČ DO TOHO JÍT S NÁMI?

-        získáš PRÁCI na plný úvazek,

-        motivující MZDU obdržíš vždy včas,

-        budeš pracovat v přátelském a pohodovém prostředí v centru Prahy,

-        budeme tě motivovat, jak jít za ještě lepšími výsledky, které podpoří tvůj KARIÉRNÍ RŮST,

-        získáš jídlo na směně za pár korun,

     odměnu až 5.000 Kč za doporučení nových kolegů,

     slevy 50 % do všech našich restaurací,

     částečně dotovanou Multisport kartu na každodenní vstup zdarma do posilovny, sportovních zařízení a koupališť, firemní akce…

Zaujala Tě naše nabídka? Ozvi se nám. Rádi Tě uvidíme!

Nastoupit po domluvě můžeš HNED.