Café & Restaurant Slavia

Smetanovo nábřeží 1012/2
11000 Praha 1, Tschechien
Tel: 604812095
URL: http://www.cafeslavia.cz
Kontaktperson: Jakub Novák
Logo Café & Restaurant Slavia
Restaurant
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Englisch, Tschechisch
Septim
Eintritt nach Vereinbarung

Do podniku, který spoluvytvářel naši historii a hostil nejslavnější osobnosti své doby, přijmeme food & beverage manažera, se kterým obnovíme tradici a kvalitu služeb zákazníkům, a zároveň s ním do tradičního podniku společně vneseme moderní přístup ke gastronomii.

Stellenbeschreibung

vedení týmukontrola práce týmuškolení a vzdělávánípodíl na tvorbě menuzavádění pracovních postupůvytváření rozpisů směnkontrola docházkypráce v progresivním kolektivu

Stellenanforderung

časová flexibilitazodpovědnost a spolehlivostschopnosti vedení početnějšího týmuzkušenosti z oblasti gastronomieznalost gastronomické scény a jejích trendůkomunikace v českém i anglickém jazycezkušenost práce s pokladním systémem Septim výhodou

Wir bieten

zázemí silné společnostizaměstnanecké benefityfinanční motivační ohodnoceníflexibilní pracovní dobazaměstnanecké stravováníslevy pro rodinu a blízké,Multisport karta a fyzioterapiea hezký výhled na Hrad :-)