****Hotel U Zlatého Stromu

Karlova 6
110 00 Praha 1, Tschechien
Tel: +420 775 863 073
URL: http://www.uzlatehostromu.com
Kontaktperson: Michal Nerad
Logo ****Hotel U Zlatého Stromu
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
35 000 - 65 000 Kč
Englisch, Tschechisch
Eintritt nach Vereinbarung

Staň se součástí rodinné společnosti Bauer Hotel Group, která působí v historickém centru Prahy.

Máš ráda zábavu a atmosféru nočního baru/hudebního klubu?

Baví tě noční žívot v atraktivním prostředí se zajímavými lidmi?

Jsi společensky aktivní a máš ráda různorodou společnost?

Pak hledáme právě tebe!

Staň se posilou našeho týmu na pozici BARMANKA v legendárním baru Zlatý Strom.

Stellenbeschreibung

-  starat se o naše hosty a vytvářet pro ně příjemnou atmosféru,

-  příprava nápojů na základě objednávek,

-  obsluha hostů,

-  umět hostům poradit a splnit jejich požadavky.

Stellenanforderung

-  alespoň základní zkušenosti z oboru,

-  spolehlivost, dochvilnost, pracovitost,

-  schopnost dorozumět se se zahraničními hosty,

-  angličtina podmínkou,

-  chuť na sobě pracovat, zlepšovat se a být součástí TÝMU.

Wir bieten

-  získáš PRÁCI na plný úvazek (krátký/dlouhý týden),

-  motivující MZDU obdržíš vždy v termínu,

-  budeš pracovat v přátelském a atraktivním prostředí v centru Prahy,

-  získáš jídlo na směně za pár korun,

-  odměnu až 5.000 Kč za doporučení nových kolegů, slevy 50% do všech našich restaurací, firemní akce…

Zaujala Tě naše nabídka? ?

Ozvi se nám. Rádi Tě uvidíme! ?