La Petite Conversation

Tyršova 31
70200 Moravská Ostrava, Tschechien
Tel: ‭725779455‬
URL: http://www.lapeco.cz
Facebook: https://www.facebook.com/lapetitconversation/
Kontaktperson: David Girten
Logo La Petite Conversation
Restaurant
Moravská Ostrava
Hlavní pracovní poměr
35 000 Kč - 40 000 Kč
Englisch, Tschechisch
MS Excel, MS Word, Storyous
Nástup Dohodou, Ihned

Pojďte pracovat do LaPeCo! Do malé moderní restaurace v centru Ostravy hledáme vedoucí*ho baru. Dostanete možnost přinášet i realizovat své nápady a dále se posouvat. Budete součástí oblíbeného ostravského místa, které žije.

La Petite Conversation je rodinný podnik. Majitelem je veselý Belgičan David Girten a v kuchyni kouzlí skvělý tým v čele s šéfkuchařkou Klárou Bukoveckou. Zaměřujeme se na mezinárodní fúzi, jejíž základem jsou vždy kvalitní a čerstvé suroviny. Pořádáme také tématické gasto-kulturní večery a věnujeme se také cateringům. Buďte u toho s námi.

Stellenbeschreibung

Hledáme proaktivního a zkušeného člověka, kterého práce za barem baví. Chceme v týmu někoho, kdo se nebojí vystoupit ze zaběhnutých kolejí a flexibilně se adaptuje na nový systém.

Budete vést malý tým tří servírek a dvou brigádníků a zároveň se budete do obsluhy zákazníků a práce za barem také zapojovat. Jsme rádi, když naši zaměstnanci přináší nové nápady a když je práce u nás baví.

Stellenanforderung

- 3 roky zkušeností na pozici číšníka/servírky

- zkušenosti s vedením lidí jsou velkou výhodou

- proaktivitu a chuť se učit

- samostatnost a pozitivní přístup k práci

- příjemné a proaktivní vystupování směrem k zákazníkům

- časovou flexibilitu

- schopnost domluvit se anglicky alespoň na úrovni A2

- ideálně člověka na full time

Wir bieten

- jistotu stálého zaměstnání v oblíbené restauraci

- vedení malého týmu: tří servírek na HPP a dvou brigádníků

- nástupní plat dle zkušeností 35 000 Kč - 40 000 Kč + dýška

- možnost se realizovat a dál posouvat

- příjemné pracovní prostředí

- rodinnou atmosféru