Hotel Magnetit

Klatovská 129
34022 Železná ruda, Tschechien
Tel: 608 979 350
Kontaktperson: Štěpán Klíma
Hotel
Železná ruda
Hlavní pracovní poměr
45 000,- čistého
Eintrittsdatum: 1.8. 2024

Hledáme zkušeného kuchaře do nového hotelu na Železné rudě (Šumava) - možnost ubytování přímo v Hotelu nebo v bytové jednotce 100m od hotelu.

Stellenbeschreibung

Přímý kontakt s šéfkuchařem a vedením hotelu - podílení se na tvorbě menu - snídaně, obědy.

Vedení týmu na jedné směně, vaření, vydávání a kontrola kvality vydávaných pokrmů.
Zodpovědnost za bezproblémový chod kuchyně.

Stellenanforderung

Předchozí praxi minimálně 8 let.
Zkušenosti s moderní českou gastronomií.
Vůdčí schopnosti a chuť rozjet nový, jedinečný koncept.

Wir bieten

Ubytování přímo v hotelu nebo bytové jednotce 100m od hotelu.
Firemní stravování.
Multisport karta.
Slevy na pobyt a služby hotelu.
Nádherné prostředí v centru Železné rudy (1km od hranic s Německem)
Směna krátký/dlouhý týden - nebo po dohodě s vedením.
Práce na HPP.