Botel Marina

U Libeňského mostu 1
18000 Praha 8, Tschechien
Tel: 608048441
URL: https://www.botelmarina.cz/cs/
Kontaktperson: Filip Polanský
Logo Botel Marina
Hotel
Praha 8
Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
dle zkušeností
Tschechisch
Eintritt nach Vereinbarung

Do našeho hotelového provozu v Praze hledáme kolegu na pozici samostatný šéfkuchař pro eventový provoz. Rádi bychom přivítali nového spolupracovníka, který se nebojí vést malý tým lidí v kuchyni a umí spolupracovat s týmem managementu v rámci eventů.

Stellenbeschreibung

– dohled nad hotelovými snídaněmi
– tvorba směn pro snídaňový personál
– dodržování předepsaných receptur a pracovních postupů
– dohled nad dodržováním stadardů HACCAP
– objednávání zboží a komunikace s dodavateli
– dohled nad kvalitou a čerstvostí použitých surovin
– dodržování časového harmonogramu výroby
– spolupráce s ostatními v týmu / managementu
– hlavní komunikace se Sales managerem, Event managerem

Stellenanforderung

– předchozí zkušenost v oboru (výhodou praxe v oblasti eventů)
– samostatnost
– profesionální přístup k práci a svěřenému pracovnímu zadání
– ochotu spolupracovat a vzdělávat se v rámci inovací v oblasti výrobních procesů gastronomie
– schopnost pracovat s vysokým pracovním i časovým nasazením
– pokoru, poctivost, kolektivnost a vstřícnost

Wir bieten

– motivační platové ohodnocení
– moderní pracovní prostředí s přátelským kolektivem
– nevšední a rozmanitou pracovní náplň
– zázemí silné a dynamické společnosti
– zaměstnanecké slevy
– MultiSport karta
– možnost pracovního postupu
– parkování
– bonusové ohodnocení v případě dlouhodobého plnění výrobního plánu