W Prague

Václavské náměstí
11000 Praha 1, Tschechien
Tel: 779 188 724
URL: https://www.marriott.com/en-us/hotels/prgwh-w-prague/overview/
Kontaktperson: Kristýna Eliášová
Logo W Prague
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Englisch
Eintritt nach Vereinbarung

W HOTELS, luxusní lifestylová značka hotelů Marriott, přichází do Prahy!

Vydejte se vstříc skvělé kariéře v hotelu W Prague, kde dokážeme ocenit váš talent. Naše firemní kultura podpoří vaši jedinečnost a společně poskytneme našim hostům ten nejlepší zážitek z pobytu.

Stellenbeschreibung

Hledáme zkušeného a vášnivého kuchaře, který/á se připojí k našemu týmu v luxusním hotelu. Jste-li kreativní, máte rádi výzvy a chcete přispět k vytváření jedinečných gastronomických zážitků pro naše hosty, pak hledáme právě vás! Vaší úlohou bude příprava a servírování vynikajících jídel podle našeho menu, s důrazem na kvalitu surovin a estetickou prezentaci.

- Příprava a servírování jídel podle standardů hotelu v souladu s předepsanými recepturami

- Kreativní přístup k vytváření nových pokrmů a speciálních nabídek pro hosty

- Dodržování hygienických a bezpečnostních standardů při manipulaci s potravinami

- Spolupráce s ostatními členy kuchyňského týmu při plánování a realizaci menu

- Údržba a čištění kuchyňského vybavení a pracovních prostor

Stellenanforderung

Zkušenosti v oboru

- Kreativní přístup k vaření a schopnost pracovat v dynamickém prostředí

- Schopnost pracovat pod tlakem a v rámci stanovených termínů

- Pečlivost a pozornost k detailům

- Ochota učit se a rozvíjet své dovednosti v oblasti gastronomie

Wir bieten

- Stabilní zaměstnání s možností profesního rozvoje a růstu v oblasti pohostinství

- Přátelský a podpůrný pracovní kolektiv

- Atraktivní zaměstnanecké benefity