Hotel Hilton

Pobřežní 1
186 00 Praha 8, Tschechien
Tel: 224842767
URL: http://www.hiltonworldwide.com/careers
Kontaktperson: Barbora Koutná
Logo Hotel Hilton
Hotel
Praha 8
Hlavní pracovní poměr

Připojte se k našemu týmu v restauraci Atrium!

Jste ranní ptáče s vášní pro pohostinství? Restaurace Atrium, naše snídaňová restaurace v hotelu Hilton Prague, hledá do svého týmu novou posilu!

Pozice: Head Waiter / Atrium Restaurant Supervisor

Stellenbeschreibung

- Poskytovat našim hostům výjimečné snídaňové služby

- Udržovat pořádek a vysoké standardy čistoty

- Spolupracovat se členy týmu na zajištění bezproblémového stravování

- Jako vedoucí našeho týmu obsluhy budete dohlížet na všechny aspekty provozu a budete zodpovědní za to, že každý host bude mít nezapomenutelný zážitek.

Stellenanforderung

Zkušenosti z pohostinství: Předchozí praxe v pohostinství je nutností (alespoň 2-3 roky)

Ranní ptáče: Pozitivní naladění hned od rána spojené s energickým přístupem

Chuť učit se: Chuť rozšiřovat své dovednosti a růst společně s naším týmem.

Wir bieten

Dynamické prostředí: Pracujte v živém a luxusním prostředí

Výhodu ranních směn: Naše restaurace otevírá v 6 hodin ráno, což je ideální pro ty, kteří jako ranní ptáče rádi začínají svůj den brzy ráno

Příležitosti k růstu: V restauraci si ceníme neustálého vzdělávání a nabízíme dostatek příležitostí k profesnímu rozvoji

Týmový duch: Buďte součástí přátelského a podporujícího týmu.

Benefity:

Možnost stát se součástí prestižního hotelového týmu

Práce v centru Prahy (Florenc, metro B,C)

Příležitosti k profesnímu růstu a rozvoji

Odpovídající mzda a balíček benefitů (Multisport karta, benefitní karta Edenred, cestovní program HiltonGo, příspěvek na jazykové kurzy).

Jste připraveni začít den s námi? Pošlete nám svůj životopis a připojte se k nám, abyste našim hostům zpříjemnili výjimečná rána!

We Are Hilton! We Are Hospitality! Hilton Prague hotels are offering unique opportunities to start a fabulous career! Thanks to all of our amazing Team Members, Hilton has been recognized with another Great Place to Work award! We are thrilled to see that we’ve been named #26 on the world’s 100 Best Workplaces for Millennials by Fortune magazine