El Camino Tapas Restaurant

Jagellonská 2150/10
13000 Praha, Tschechien
Tel: 606500112
URL: https://elcaminotapas.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/elcaminotapas
Kontaktperson: Jan Sládek
Logo El Camino Tapas Restaurant
Restaurant
Praha
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Plat dohodneme individuálně
Englisch, Tschechisch
Eintritt ab sofort

Pojď pracovat jako číšník nebo servírka do oblíbené pražské restaurace El Camino na Vinohradech.

Stellenbeschreibung

Komplexní obsluha hosta

Stellenanforderung

- zkušenost se servisem v restauraci

- nadšení pro gastronomii a obsluhu hosta

- týmovost

- otevřenou komunikaci

- respekt a pokoru

Wir bieten

- práci ve skvělém kolektivu, kde se nebudeš nudit

- práci s produktem, za kterým se hosté vrací

- práci 4x v týdnu a vždy volnou neděli

- bonusová ohodnocení podle dosažených tržeb

- Multisportku

- teambuldingové akce a týmové cesty do Španělska

Tapas je sdílení, radost ze společně stráveného času u jídla a vína. Jedná se o způsob stolování, při kterém se lidé setkávají u jednoho stolu. El Camino nabízí nejen vynikající španělskou kuchyni, ale i cestu španělskou kulturou a zvyky. To vše u nás najdete v doprovodu skvělého servisu.