Pivovar Monopol

Masarykova třída 433/42
41501 Teplice, Tschechien
URL: http://www.pivovarmonopol.cz
Facebook: https://www.facebook.com/pivovarmonopol/
Kontaktperson: Gabriela Schönbauerová
Logo Pivovar Monopol
Restaurant
Teplice
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Dohodou
Eintritt nach Vereinbarung

Přijmeme vedoucího pracovníka pro wellness.

Stellenbeschreibung

Dohled nad chodem wellness v úzké spolupráci s hotelovou recepcí, sestavování wellness procedůr a následná marketingová prezentace. Dohled nad kvalitou služeb (sauny, koupele, masáže). Plánování směn, aktivní zapojování do chodu wellness.

Stellenanforderung

- masérské zkušenosti

- zkušenosti v saunování

- zkušenosti s vedením týmu

- zodpovědnost, spolehlivost

- jazyková vybavenost výhodou

Wir bieten

- flexibilní pracovní dobu

- kreativní práce

- ohodnocení na základě prodejů

Das Inserat Vedoucí pracovník wellness wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.