Foyer Café

Wilsonova 300/8
120 00 Praha 2, Tschechien
Tel: +420 724 315 642
URL: https://foyercafe.cz/
Kontaktperson: Radka Borovková
Kaffeehaus
Praha 2
Hlavní pracovní poměr
40.000,-Kč čistého
Englisch, Tschechisch
Eintritt ab sofort

Foyer Café, prestižní kavárna nacházející se na Hlavním nádraží v Praze, hledá zkušeného a motivovaného Operations Managera, který se připojí k našemu týmu. Tato pozice je klíčová pro zajištění hladkého chodu kavárny a poskytování vynikajících služeb našim zákazníkům.

Stellenbeschreibung

· Řízení každodenního provozu kavárny a zajištění vysoké úrovně zákaznického servisu

· Komplexní realizace potvrzených akcí a odpovědnost za catering v synergii s Fantovým sálem

   · Vedení a motivace týmu zaměstnanců, plánování směn a jejich školení

   · Sledování a zlepšování provozních procesů pro zvýšení efektivity a kvality služeb

   · Správa zásob a objednávek surovin a zboží

   · Řešení zákaznických požadavků a stížností profesionálním způsobem

   · Spolupráce s marketingovým týmem na propagaci kavárny a vytváření atraktivních nabídek pro zákazníky

   · Dodržování hygienických a bezpečnostních standardů

Stellenanforderung

· Minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici v gastro oboru

· Zkušenosti s realizací cateringu

· Zájem o víno a jeho základní znalosti

· Silné organizační a komunikační schopnosti

· Schopnost vést a motivovat tým

· Flexibilita a schopnost pracovat pod tlakem

· Znalost českého a anglického jazyka na komunikativní úrovni

· Zájem o kavárenskou kulturu a trendové gastronomické postupy

Wir bieten

· Stabilní zaměstnání pod značkou Spojujeme s několika provozy

· Rozmanitou pracovní náplň

· Možnost aktivně se podílet na rozvoji podniku či jednotlivých produktů

· Přátelský a profesionální tým, který vás podpoří ve vašem pracovním úspěchu

· Práci v novém moderním provozu

· Firemní notebook a telefon

· Zaměstnanecký slevový program v rámci gastro eventové skupiny Spojujeme

Das Inserat Operations Manager Foyer Café wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.