Ypsilon Golf Liberec A.s.

ke klubu 17
463 31 Mníšek- Chrastava, Tschechien
Tel: 608939908
URL: https://ygolf.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/ypsilongolfliberec
Kontaktperson: Michaela Eichelmanová
Logo Ypsilon Golf Liberec A.s.
Restaurant
Mníšek- Chrastava
Hlavní pracovní poměr
Tschechisch
Nástup Dohodou, Ihned

Do naší nově zavedené restaurace hledáme samostatného zkušeného kuchaře, který by byl schopen zabezpečit plynulý chod kuchyně.

Stellenbeschreibung

Spolupráce při objednávání, příjemce a skladování zboží.

Komplexní tepelná úprava pokrmů včetně expedice.

Tvorba vlastních receptur teplé i studené kuchyně.

Dodržování bezpečnostních předpisů a zásad bezpečnosti potravin.

Stellenanforderung

Příjemné a milé vystupování.

Samostatnost i schopnost spolupráce.

Chuť stále se rozvíjet.

Zkušenosti s vařením a vedením týmu.

Wir bieten

Možnost profesní seberealizace.

Dlouhodobé partnerství.

Menší kolektiv s dobrými vztahy.

Nadstandartní plat při plnění nastavených kritérií.

Nástup možný ihned.