Resort Čapí hnízdo

Dvůr Semtín 1
259 01 Olbramovice, Tschechien
URL: http://www.capihnizdo.cz
Kontaktperson: Kateřina Friedlová
Logo Resort Čapí hnízdo
Resort
Olbramovice
Hlavní pracovní poměr
dohodou
Englisch, Tschechisch
Eintritt nach Vereinbarung

Využijte jedinečné příležitosti pracovat v jednom z nejhezčích hotelových resortů v naší zemi.

Resort Čapí hnízdo je místo, kde hostům nabízíme nejen ty nejlepší služby, ale i nezapomenutelné zážitky.

Hledáme kolegyni/kolegu na pozici Sales & Event Coordinator, který se s elánem a chutí připojí k našemu týmu a pomůže nám vytvářet místo, kde se zaměstnancům dobře pracuje, a kam se zákazníci rádi vrací.

Stellenbeschreibung

Sales & Event Coordinator je klíčovou osobou při kontaktu se zákazníky, kteří plánují uspořádat firemní akci, konferenci či soukromou oslavu v resortu Čapí hnízdo. Je zodpovědný za zpracování nabídky na míru, interní zajištění zapojených oddělení od F&B, hotelu a dalších oddělení až po koordinaci samotné akce. A po celou dobu plánování a realizace je hlavní kontaktní osobou pro našeho zákazníka.

Sales & Event Coordinator nejenom, že zpracovává přijaté poptávky, ale i aktivně vyhledává nové příležitosti, jak nabídnout komplexní služby resortu.

V letních měsících plánuje a koordinuje program prázdninových aktivit, které našim zákazníkům nabízíme v rámci jejich ubytování.

Dále Sales & Event Coordinator aktivně spolupracuje s marketingem na prezentaci resortu na všech sociálních sítích a pomáhá tak sdílet naše unikátní služby široké veřejnosti.

Sales & Event Coordinator je členem managementu a reportuje řediteli resortu.

Stellenanforderung

·       Pozitivní přístup a vynikající komunikaci s orientací na zákazníka

Zkušenosti z hotelového prostředí

Nadšení pro práci a chuť se učit novým věcem

Výborné komunikační a organizační schopnosti

Ochotu se podělit o zkušenosti a svým nadšením vytvářet produktivní pracovní atmosféru

Samostatnost, zodpovědnost a profesionalitu

Časovou flexibilitu

Češtinu a angličtinu slovem a písmem

Wir bieten

Při nástupu smlouvu na HPP

Zajímavé finanční ohodnocení/bonusová složka

Proplácení práce přesčas, proplácení příplatků za víkendy a svátky

Dovolená – 160 hodin/20 dní

Benefity – příspěvek na stravování, příspěvek na oblečení, možnost využití SPA & Wellness, bazénu, tenisových kurtů, po odpracování zkušební doby příspěvek na penzijní spoření

Benefity  po 3 letech u společnosti: nárok na zdravotní balíček v hodnotě 9 000 Kč na čerpání preventivních vyšetření, očkování atd.

Skvělý pracovní kolektiv

Možnost sebevzdělávání a osobního rozvoje