W Prague

Václavské náměstí
11000 Praha 1, Tschechien
Tel: 799 188 724
URL: https://www.marriott.com/en-us/hotels/prgwh-w-prague/overview/
Kontaktperson: Kristýna Eliášová
Logo W Prague
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Englisch, Tschechisch
Eintrittsdatum: 1.8. 2024

W HOTELS, luxusní lifestylová značka hotelů Marriott, přichází do Prahy!

Vydejte se vstříc skvělé kariéře v hotelu W Prague, kde dokážeme ocenit váš talent. Naše firemní kultura podpoří vaši jedinečnost a společně poskytneme našim hostům ten nejlepší zážitek z pobytu.

Stellenbeschreibung

- Přijímat, vykládat a zpracovávat dodávky a účtovat přijatý náklad na základě faktur a zpráv o příjmu

- Rozložení zboží podle oddělení, vhodné označení pro umístění v zařízení a doručení zboží do příslušného oddělení

- Ověřovat a sledovat přijaté zásoby a vyplňovat inventurní zprávy a protokolyPřijímat, ukládat, odesílat a doručovat příchozí a odchozí balíky a poštu z oddělení

- Srovnávat faktury za přepravu a zprávy o příjmu, aby byla zajištěna správnost počítání

Stellenanforderung

- Plánování a organizace práce při inventarizaci

- Znalost MS Office

- Pracovní zkušenosti jsou výhodou

- Angličtina je výhodou

Wir bieten

- Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti

- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

- Odpovídající platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na dopravu, dovolená navíc, atd.)

Das Inserat Skladník wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.