Executive Job s.r.o.

Pec pod Sněžkou, Tschechien
Tel: 777350917
URL: http://www.executivejob.cz
Kontaktperson: Veronika Coufalová
Logo Executive Job s.r.o.
Resort
Pec pod Sněžkou
Hlavní pracovní poměr
35.000 - 40.000,-
Angličtina, Čeština, Němčina, Polsky
Eintritt ab sofort

O společnosti: 4* Hotelový komplex  PECR  je předním poskytovatelem ubytovacích a rekreačních služeb v Peci pod Sněžkou. Naší misí je poskytovat nezapomenutelné zážitky a špičkové služby.

Luxusní wellness je umístěno na střeše hotelu a nabízí nádherné výhledy na okolní přírodu.

Aktuálně hledáme přátelskou a profesionální recepční pro náš wellness tým, která nám pomůže zajistit výjimečný servis pro naše hosty.

Vaší hlavní náplní práce bude péče o zákazníky a zajištění plynulého provozu wellness centra.

Stellenbeschreibung

       Budete vítat a registrovat hosty do wellness centra, které patří mezi nejluxusnější v Krkonoších

       Zpracovávat rezervace a poskytovat informace o službách a procedurách

       Koordinovat časový harmonogram wellness procedur a objednávat hosty na masáže

       Poskytovat poradenské služeb a řešit dotazů a požadavky hostů

       Přijímat platby a vystavovat doklady

       Připravovat základní občerstvení pro hosty wellness

       Naučíte základní ovládání technologie wellness

Stellenanforderung

       Středoškolské vzdělání výhodou

       Praxi na recepci nebo v zákaznickém servisu výhodou, ale ne podmínkou

       Vynikající komunikační a organizační schopnosti

       Příjemné vystupování a schopnost pracovat v týmu

       Plynulou znalost českého jazyka, angličtinu, němčinu nebo polštinu využijete v komunikaci s hosty, stačí znalost jednoho cizího jazyka

       Uživatelskou znalost práce s počítačem a rezervačními systémy

Wir bieten

       Atraktivní finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a výsledkům

       Benefity: zvýhodněné personální stravování, možnost ubytování za velmi výhodných podmínek

       Vzdělávání a technické školení, abyste věděli, jak obsluhovat prostory wellness

       Designové, příjemné a dynamické pracovní prostředí

       Práci v přátelském a podporujícím týmu profesionálů

Lokalita: Pec pod Sněžkou, www.pecr.cz

Typ úvazku: Plný úvazek, pracovní doba 11:00 – 22:00, krátký/dlouhý týden

Zaujala Vás tato nabídka? Tak neváhejte a připojte se k našemu týmu a pomozte nám poskytovat výjimečné zážitky v nádherném prostředí hor!

 Pošlete nám svůj životopis na veronika.coufalova@executivejob.cz