Executive Job s.r.o.

Pec pod Sněžkou, Tschechien
Tel: 777350917
URL: http://www.executivejob.cz
Kontaktperson: Veronika Coufalová
Logo Executive Job s.r.o.
Resort
Pec pod Sněžkou
Hlavní pracovní poměr
50.000 - 60.000,-
Angličtina, Čeština, Němčina, Polsky
Eintritt ab sofort

O společnosti: 4*  Hotelový komplex  Pecr  je klíčovým poskytovatelem ubytovacích a rekreačních služeb v Peci pod Sněžkou. Naší misí je poskytovat nezapomenutelné zážitky a špičkové služby.

Hledáme dynamického a zkušeného provozního manažera restaurací, který nám pomůže udržovat vysoký standard služeb a efektivní provoz našich zařízení.

Hotelový komplex Pecr zahrnuje dva hotely, Pecr Deep a Pecr Well, které jsou od sebe vzdáleny pouhých 150 metrů. Každý hotel má vlastní restauraci. Obě restaurace Pecr Deep i Burger House Pecr se pyšní špičkovou kvalitou a získaly mimo jiné ocenění Tripadvisor Travellers' Choice v letech 2021 a 2022.

Pozice je zaměřena na řízení bezproblémového provozu obou restaurací a jejich inovativní rozvoj. S ohledem na další plánovaný rozvoj pozici nově rozšiřujeme z jednoho na dva členy. V týmu tak doplníte dlouholetého manažera našich restaurací. Zároveň budete spolupracovat s kolegyní, která má na starosti inventarizaci a objednávky od dodavatelů.

Stellenbeschreibung

●     Řízení provozu dvou restaurací, kde se budete střídat s kolegou na směně.

●     Vedení týmu, nábor a školení nových zaměstnanců, budování loajality a dlouhodobé spolupráce.

●     Odpovědnost za tržby, kontrolu provozních a personálních nákladů, optimalizace výdajů.

●     Zajišťování dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů, neustálé zlepšování kvality služeb.

●     Řešení stížností a požadavků zákazníků, zlepšování zákaznické spokojenosti.

●     Identifikace a realizace nových možností pro zlepšení služeb a zvýšení efektivity provozu, podíl na změně jídelního lístku.

Stellenanforderung

       Středoškolské vzdělání, vzdělání v oboru hotelnictví, managementu nebo příbuzném oboru výhodou

       Ideálně 2 roky praxe na obdobné pozici, ideálně v oblasti hotelnictví nebo pohostinství.

●     Schopnost přícházet s nápady a efektivně řešit problémy.

       Plynulá znalost českého jazyka, znalost angličtiny nebo němčiny v běžné komunikaci, abyste se domluvili s hosty.

       Zkušenosti s používáním hotelových a rezervačních systémů, uživatelská znalost MS Office.

Wir bieten

       Atraktivní finanční ohodnocení odpovídající nejen zkušenostem, ale také výsledkům, odměna je koncipována jako 50% fixní část + bonusy (ve formě sky is the limit)

       Benefity: zvýhodněné personální stravování, služební auto (úroveň Škoda Octavia)

       Designové, příjemné a dynamické pracovní prostředí v Peci pod Sněžkou

       Práce v přátelském a podporujícím týmu

Lokalita: Pec pod Sněžkou, www.pecr.cz

Typ úvazku: Plný úvazek, práce na směny krátký/dlouhý týden

Zaujala Vás tato nabídka? Tak neváhejte a připojte se k našemu týmu a pomozte nám poskytovat výjimečné zážitky v nádherném prostředí hor!

 Pošlete nám svůj životopis na veronika.coufalova@executivejob.cz

Das Inserat Provozní manažer restaurace wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.