Cantina La Fresca ČSOB

Radlická 333
15057 Praha, Tschechien
Tel: +420739075791
URL: http://www.cantina-lafresca.cz/
Kontaktperson: Miroslava Pešlová
Logo Cantina La Fresca ČSOB
Kantine
Praha
Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou, Ihned

Hledáte stabilní zaměstnání v příjemném prostředí?

Staňte se součástí týmu HM Gastro Group s.r.o., jednoho z předních poskytovatelů zaměstnaneckého stravování, a objevte kouzlo práce v naší firemní kavárně Cantina & Café La Fresca v budově centrály ČSOB na Praze 5.

Stellenbeschreibung

Co u nás budete dělat?

- Obsluhovat hosty s úsměvem a péčí

- Připravovat lahodnou kávu a další nápoje

 - Komunikovat se zákazníky a zajišťovat jejich spokojenost

- Pracovat na pokladně a zpracovávat hotovostní i bezhotovostní platby

Stellenanforderung

Co od Vás očekáváme?

- Zkušenost s prací v restauraci nebo kavárně

- Znalost přípravy kávy je výhodou

- Příjemné vystupování a komunikativnost

- Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

Wir bieten

Co Vám můžeme nabídnout?

- Práci ve stabilní a prosperující společnosti

- Moderní a reprezentativní provoz v budově centrály ČSOB

Férové jednání a přátelský kolektiv

- Práci od pondělí do pátku, víkendy volné

- Firemní stravování zdarma

- Multisport karta, výrazné slevy na produkty z naší výroby a další

Jak se přihlásit?

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete svůj životopis na email: job@cantina-lafresca.cz nebo nám zavolejte přímo na číslo 739 075 791.

Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který vytváří výjimečný zážitek každý den.