Bread Society s.r.o.

Naskové 1189/1
17000 Praha, Tschechien
Tel: 606614471
Kontaktperson: Hana Romanová
Logo Bread Society s.r.o.
Bäckerei/Konditorei
Praha
Hlavní pracovní poměr
dohodou
Englisch, Tschechisch
Eintritt ab sofort

Bread Society je nově založené , malé rodinné pekařství zakládající si na kvalitě svých produktů.

Pečeme z francouzské mouky, chleby z kvasu s pomalým zráním, bagety, croissants, ale i ryze české produkty jako jsou buchty nebo koláče.

Náš pekař by měl mít radost a vášeň pro svou práci .

Adresa provozovny je v Naskové 1189/1, Praha 5 Košíře

Stellenbeschreibung

Náš ideální kandidát na hlavního pekaře bude zodpovědný a bude připravovat:

- těsta na chleby, bagety, kynutá těsta na croissants a koláče

- bude dodržovat stanovené postupy a dbát na přesnost odměřených surovin

- u chleba by měl znát/nacítit konzistenci těsta a případně jej pomocí vody upravit tak, aby bylo výsledný produkt skvělý po upečení

- udržovat a zajišťovat pracovní prostředí v čistotě, dodržovat bezpečnost práce, norem a hygieny

- spolupracuje s týmem na dotváření a vývoji nových receptur

- kontrola a zapisování zásob, případně jejich objednávání

- smysl pro detail, vzhled a výslednou chuť

- plánováni výroby

- plánovaní směn

Stellenanforderung

- předchozí zkušenost na obdobné pozici nutná

- silná motivace, přesnost a spolehlivost a dobrá pracovní morálka

- schopnost organizace práce a time managementu

- schopnost samostatné práce

- schopnost předávat zkušenosti a učit

- schopnost motivace týmu a praxe s vedením týmu

Wir bieten

- platové podmínky dle zkušenosti

- pouze denní směny

- masáž 1x měsíčně

- káva v průběhu dne a oběd

- zaměstnanecké slevy na pečivo a koloniál

- školení

- přátelské a podpůrné pracovní prostředí

- zázemí nové výrobny

- 25 dnů dovolené