Mlsná Kantýna DB Schenker

K Vypichu 731
25219 Nučice, Tschechien
Tel: 775 007 110
URL: http://www.jidlovestylu.cz
Kontaktperson: Martin Slavomil Kohout
Logo Mlsná Kantýna DB Schenker
Kantine
Nučice
Hlavní pracovní poměr
dle zkušeností
Eintritt nach Vereinbarung

Do zaměstnanecké kantýny - Mlsná Kantýna DB Schenker - hledáme pomocnou sílu do kuchyně.

Paní, která bude platným členem týmu a zapadne pozitivním myšlením i aktivním přístupem k práci.

Pracovní doba je pouze v pracovní dny, tedy pondělí až pátek - víkendy a státní svátky jsou volné.

Práce od 6:00 do 15:00, strava na pracovišti.

Stellenbeschreibung

Pracovní náplní bude příprava zeleniny pro další zpracování (loupání, čištění, případně krájení zeleniny),

mytí provozního nádobí,

mytí stolního nádobí,

péče o čistotu v provozovně.

K dispozici myčka nádobí.

Stellenanforderung

Pro práci v naší Mlsné kantýně je důležité:

chuť pracovat

komunikace s kuchaři

veselá mysl

Wir bieten

Nabízíme prostředí malého kompatního týmu, dotovaná strava na pracovišti, dotovaná káva na pracovišti.

4 týdny dovolené

Fér jednání a odpovídající finanční ohodnocení