Bread Society s.r.o.

Naskové 1189/1
17000 Praha, Tschechien
Tel: 773992226
Kontaktperson: Lucie Cais Steblová
Logo Bread Society s.r.o.
Bäckerei/Konditorei
Praha
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
dle zkušeností
Englisch, Tschechisch
Dotykačka
Nástup Dohodou, Ihned

Jsme malé, rodinné francouzské pekařství s prodejnou a výběrovou kávou a hledáme na pozici baristy/baristky nové nadšence do našeho týmu.

Pokud se stala káva neodmyslitelnou součástí tvého života, pak jsi náš člověk.

Stále hledáme 1 baristu na HPP, 2 brigádníky.

Adresa provozovny je v ul. Naskové 1189/1, Praha 5, Košíře naproti areálu Telus

Stellenbeschreibung

Tvým úkolem bude:

- příprava kávy a kávových drinků, případně čaje

- degustace a výběr kávy a čaje

- servis kávy, čaje a údržba kávovaru

- přijímání objednávek

- tvorba nápojového lístku, vytváření nápojů

- péče o užívané předměty

- komunikace s klienty, doporučení kávy

Stellenanforderung

- komunikační schopnosti

- předchozí zkušenosti s prací za kávovarem

- samostatná práce na úrovni řemesla

- spolehlovost, vytrvalost a správné nadšení pro práci

- evidence zboží

Wir bieten

- platové podmínky dle zkušenosti

- káva v průběhu celého dne a oběd

- zaměstnanecké slevy na pečivo a koloniál

- školení

- přátelské a podpůrné pracovní prostředí

- zázemí nového provozu

- výlety za kávou a pečivem pro inspiraci

Das Inserat Hledá se zkušený barista na HPP, DPČ, DPP wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.