The Grand Mark Prague*****

Hybernská 12
110 00 Praha 1, Tschechien
URL: http://www.grandmark.cz
Kontaktperson: Martina Součková
Logo The Grand Mark Prague*****
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
45 000 - 55 000 Kč
Englisch, Tschechisch
Nástup Dohodou, Ihned

Luxusní butikový hotel The Grand Mark Prague & restaurace Le Grill v centru Prahy hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici F&B Supervisor.

Stellenbeschreibung

- kompletní zastupování vedoucího prestižní Le Grill restaurace & baru
- organizace, vedení, motivace a dohled nad týmem číšníků & servírek & brigádníků
- zodpovědnost za dodržování standardů 5 hvězdičkového hotelu & servisu
- komunikace s hosty
- běžná F&B administrativa

Stellenanforderung

- zkušenost z obdobné pozice podmínkou
- znalost angličtiny, další jazyk výhodou
- samostatnost a organizační schopnosti
- příjemné a profesionální vystupování
- zodpovědnost a loajalitu
- časovou flexibilitu
- dlouhodobou spolupráci

Wir bieten

- transparentní mzdové podmínky

- mzda 45 000 - 55 000 Kč včetně % z prodeje, bonusů, tipů

- roční bonus za loajalitu ve výši až dvou základních platů

- příspěvek na stravování, penzijní připojištění, kartu Multisport, zoo kartu a další rozmanité benefit

- možnost kariérního posunu nejen v rámci oddělení, ale v rámci celého hotelu

- atraktivní pracovní prostředí luxusního 5* hotelu v centru Prahy

Životopis posílejte v českém jazyce včetně aktuální fotografie.