Polepšovna

Dělnická 775/30
17000 Praha, Tschechien
Tel: 606410014
Kontaktperson: Kristýna Černá
Logo Polepšovna
Restaurant
Praha
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
35000-50000
Eintrittsdatum: 10.9. 2024

Nebojíš se výzvy a chceš být u rozjezdu něčeho nového :-)

Máš rád/á craftové pivo a skvělý jídlo?

Na konci září otevíráme, tak neváhej a volej pokud si myslíš, že právě ty by jsi neměl/a chybět nám pomoci rozvíjet tohle skvělé místo :-)

Stellenbeschreibung

- obsluha zákazníků

- znalost a doporučování našeho sortimentu

Stellenanforderung

- zkušenosti z gastra

- příjemné vystupování

- úsměv na tváři

- dochvilnost a zodpovědnost

Wir bieten

- férové platové ohodnocení

- slevový účet 40% na veškerou konzumačku plus    jídlo na směně na nás

- placená dovolená 20 dní

- skvělý kolektiv lidí

- krátký/dlouhý týden

- tips po směně na ruku