Harmony Hotel

Bedřichov 106
54351 Špindlerův Mlýn, Tschechien
Tel: 720831797
URL: https://www.harmonyclub.cz/hotel-spindleruv-mlyn-ubytovani-krkonose.html
Kontaktperson: Veronica Andreolli
Logo Harmony Hotel
Hotel
Špindlerův Mlýn
Hlavní pracovní poměr
od 50.000 Kč/měs.
Eintritt nach Vereinbarung

Do našeho prestižního 4* hotelu ve Špindlerově Mlýně hledáme zkušeného a motivovaného Restaurant Managera. Pokud máte vášeň pro gastronomii, zkušenosti s vedením restaurace a chcete se stát součástí dynamického týmu v jednom z nejkrásnějších horských středisek v ČR, hledáme právě Vás!

Stellenbeschreibung

- Zodpovědnost za každodenní provoz hotelové restaurace a baru.

- Vedení a motivace týmu, školení nových zaměstnanců.

- Zajištění vysoké úrovně služeb a spokojenosti našich hostů.

- Kontrola kvality pokrmů a nápojů, dodržování hygienických standardů.

- Spolupráce s kuchaři na sestavování menu a speciálních nabídek.

- Řízení nákladů, objednávek a zásobování.

- Aktivní komunikace s hosty a řešení jejich přání a připomínek.

Stellenanforderung

- Předchozí praxe na pozici Restaurant Manager nebo podobné pozici v gastronomii.

- Výborné organizační a komunikační schopnosti.

- Znalost moderních gastronomických trendů a zaměření na kvalitu.

- Schopnost vést a motivovat tým, řešit konflikty a udržovat vysokou úroveň služeb.

- Aktivní znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou.

- Flexibilitu a odolnost vůči stresu.

Wir bieten

- Práci v prestižním 4* hotelu v krásném prostředí Krkonoš.

- Atraktivní platové podmínky a možnost profesního růstu.

- Možnost zajištění ubytování

- Zaměstnanecká strava

- Příležitost pracovat s kvalitními surovinami a podílet se na vytváření jedinečných gastronomických zážitků.

Das Inserat Restaurant Manager wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.