Restaurace Zastávka Úvalno

Úvalno 161
793 91 Úvalno, Tschechien
Tel: 602730899
URL: https://www.zastavkauvalno.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/zastavkauvalno
Kontaktperson: Radek Šimek
Logo Restaurace Zastávka Úvalno
Restaurant
Úvalno
Hlavní pracovní poměr
Eintritt nach Vereinbarung

Přidejte se k našemu týmu a staňte se součástí naší skvělé restaurace. Pokud máte vášeň pro gastronomii a chcete se podílet na úspěchu naší restaurace, neváhejte a přihlaste se! Jak se přihlásit: Zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail: starosta@uvalno.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: 602 730 899

Stellenbeschreibung

- Řízení každodenního provozu restaurace - Zajištění vysokých standardů zákaznického servisu - Správa personálu, školení a motivace zaměstnanců - Kontrola hospodářských výsledků a rozpočtu - Sledování a zajištění dodržování hygienických a zdravotních předpisů - Plánování a organizace akcí a speciálních nabídek

Stellenanforderung

- Zkušenosti na obdobné pozici v gastronomické sféře výhodou - Vynikající komunikační a organizační dovednosti - Schopnost řešit problémy a pracovat pod tlakem - Znalost gastronomických trendů a zákaznických preferencí - Vzdělání v oblasti managementu, gastronomii nebo příbuzném oboru výhodou

Wir bieten

- Atraktivní platové ohodnocení - Možnost profesního růstu a rozvoje - Příjemné pracovní prostředí - Zaměstnanecké benefity (slevy na jídlo, bonusy)