O2 arena / O2 universum

Českomoravská 2345/17
19000 Praha 9, Tschechien
Tel: 777001290
URL: https://www.o2arena.cz/kontakt/
Facebook: https://www.facebook.com/Lide-a-prilezitosti-365984056914140
Kontaktperson: Denisa Dočekalová
Logo O2 arena / O2 universum
Sportareal/-einrichtung
Praha 9
Hlavní pracovní poměr
32 000 - 35 000 Kč/měs.
Tschechisch
MS Excel, SAP, Septim
Eintrittsdatum: 1.1. 2025

O2 universum je skvělé kongresové a multifunkční centrum. Majitelem a provozovatelem je společnost Bestsport, a.s., která do svého gastro týmu hledá nového kolegu či kolegyni na pozici skladníka.

Líbí se Vám tato nabídka? Podívejte se na náš inzerát, dejte odpovědět, přiložte svůj životopis a staňte se součástí jedinečného konceptu.

BEZ ČEHO TO NEPŮJDE:

Praxe min 2 roky v oboru potravinářství, gastronomie.

Znalost zboží a surovin v gastronomii.

Zkušenosti se SAP a Septim velkou výhodou.

KOHO HLEDÁME:

Zdravě sebevědomého profesionála, který je technicky a manuálně zručný. Nebojí se mimořádných událostí, které bude v rámci svojí pozice řešit.

Časově flexibilního parťáka, který počítá s nepravidelnou pracovní dobou v závislosti na akcích.

Zodpovědného, dochvilného, samostatného a organizačně schopného člověka, který je fyzicky zdatný.

Kolegu, který se rád učí novým věcem, má chuť do práce a příval energie.

Kolegu s příjemným vystupováním, pro kterého je spokojený klient prioritou.

NÁPLŇ PRÁCE:

Správa skladu a jeho údržba.

Přejímání zboží a kontrola dokumentů, které zboží doprovázejí.

Ukládání, skladování a vydávání zboží.

K manipulaci se zbožím budete používat mechanizační prostředky a také se starat o jejich údržbu.

Vaší náplní bude také aktualizovat údaje o zásobách, vést záznamy o pohybu a přehledu zásob.

NABÍZÍME:

Řádnou smlouvu na HPP s nástupním platem 32 000 - 35 000 Kč/měs.

20% kvartální odměna dle hospodářských výsledků a plnění pracovních povinností.

25 dní dovolené.

Možnost parkování.

Perspektivu růstu, zvyšování a prohlubování kvalifikace.

Kvalitní zázemí a přátelské vedení.

Být součástí unikátního projektu.

Respektujeme individuální potřeby. Naším cílem je, abychom vytvořili dlouhodobé partnerství.

Nástup: ihned

JAK TO U NÁS VYPADÁ:

PŘÍLEŽITOST roztančit gastro prostory O2 areny a O2 universa.

O2 arena patří k nejmodernějším stánkům v Evropě s kapacitou až 20 tisíc míst, je každoročně dějištěm desítek atraktivních sportovních a kulturních událostí. O2 universum je nové multifunkční kongresové a kulturní centrum v Praze. Komplex slouží jako moderní centrum pro organizování velkých mezinárodních událostí a nabízí unikátní prostory.