Bublina

175/5 Loretánská
11800 Praha 1, Tschechien
Tel: 602609679
URL: http://www.bublina.bar
Kontaktperson: Kateřina Holna
Logo Bublina
Kaffeehaus
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Eintritt ab sofort

Jste vášnivý milovník kávy a máte zkušenosti s obsluhou zákazníků? Přidejte se k našemu týmu v moderním coworkingovém prostoru! Hledáme energického a komunikativního baristu, který nám pomůže vytvářet příjemnou atmosféru.

Stellenbeschreibung

- Připravit kávu tak dobrou, aby i Vaše babička upustila hrnek

- Obsluhovat zákazníky s úsměvem a šarmem

- Udržovat kavárnu čistou, i když víme, že to někdy vypadá jako po hurikánu

- Pomáhat s organizací akcí

Stellenanforderung

- Zkušenosti s přípravou kávy

- Přátelské vystupování, které uklidní i nervózního obchodníka

- Schopnost pracovat v týmu (a zvládat, když někdo chce cappuccino bez mléka… a bez kávy)

- Zájem o kávovou kulturu – víme, že ve světě je víc než jen káva instantní!

Wir bieten

- Práci v inspirativním prostředí plném geniálních umělců a podnikatelů

- Plat, který vás nenechá spát na lavičce v parku (a samozřejmě i nějaké tipy)

- Kávové školení, které Vám otevře oči

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám prosím Váš životopis a krátký motivační dopis na katerina@bublina.bar.

Pojďte nám pomoci přetvořit práci na dobrodružství a kávu na umění! Těšíme se na vás!