HONEST Apartments & Workspaces Říčany

Černokostelecká
25101 Říčany, Tschechien
Tel: 774499298
URL: http://www.honestricany.cz
Kontaktperson: Anna Šejnohová
Logo HONEST Apartments & Workspaces Říčany
Hotel
Říčany
Hlavní pracovní poměr
Englisch, Tschechisch
Nástup Dohodou, Ihned

Hledáme Director of Sales and Marketing pro naši značku Honest Apartments.

Jste energický, kreativní a máte vášeň pro hotelnictví/servisované apartmány? Pokud ano, máme pro vás jedinečnou příležitost stát se součástí našeho dynamického týmu jako Sales and Marketing Manager pro naší výjimečnou značku Honest Apartments.

Co vás čeká:

- Rozvíjení a implementace marketingových a prodejních strategií s cílem maximalizovat obsazenost hotelu a zvýšit příjmy
- Zpráva a vedení agendy hlavně dlouhodobých a střednědobých pronájmů
- Active sales pro maximální a optimální mix obsazenosti
- Vedení týmu obchodu a marketingu, plánování kampaní a aktivit zaměřených na růst značky
- Budování a udržování silných vztahů s klíčovými partnery a klienty
- Analýza trhu, sledování konkurence a identifikace nových obchodních příležitostí
- Zajištění efektivní online i offline komunikace a reklamy
- Stanovení (budgetů, forecastů, revenue)
- Pick up statistiky a tracker Leadu
- Live & Work (Apartmány a Flexi offices/CW)

Požadavky:

- Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti prodeje a marketingu v hotelnictví nebo cestovním ruchu
- Výborné komunikační a organizační dovednosti
- Silná orientace na výsledek a prokazatelné úspěchy v oblasti zvyšování prodejů
- Schopnost být týmovým hráčem
- Znalost digitálního marketingu a sociálních médií
- Výborná znalost českého a anglického jazyka, další jazyk výhodou
- Zkušenosti s PMS (Better Hotel a Mews)

Nabízíme:

- Atraktivní finanční ohodnocení a bonusový systém
- Možnost profesního růstu a rozvoje v rámci Honest Apartments
- Práci v inspirativním a přátelském prostředí
- Benefity jako zaměstnanecké ubytování, sleva na služby a další

Pokud se cítíte jako ideální kandidát a chcete se podílet na růstu naší značky, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na hr@vihorev.com.

Těšíme se na vaši přihlášku!