Art Nouveau Palace Hotel

Panská 12
110 00 Praha 1, Tschechien
URL: http://www.palacehotel.cz
Kontaktperson: Petr Frňka
Logo Art Nouveau Palace Hotel
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Englisch, Tschechisch
MS Excel, MS Word, Protel
Eintritt ab sofort

Pro náš 5* hotel v centru Prahy hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici recepční

Stellenbeschreibung

komunikace s hosty

check-in, check-out

komplexní profesionální servis zaměřený na kvalitu a spokojenost hostů

Stellenanforderung

předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou
přátelské, profesionální vystupování se zaměřením na spokojenost hostů
flexibilitu, proaktivitu, pečlivost
znalost anglického a českého jazyka je nutností, další jazykové dovednosti velkou výhodou

Wir bieten

práce v dynamickém kolektivu

zázemí stabilní české společnosti

zaměstnanecké stravování za zvýhodněnou cenu

zaměstnanecké benefity (Multisport karta, vstup do zoo..)