The Mozart Prague

Karoliny Světlé 208/34
110 00 Praha 1, Czech Republic
URL: http://www.themozart.com
Facebook: https://www.facebook.com/themozartprague/
Contact person: Filip Trifunovic
Logo The Mozart Prague
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
English, Czech
Start date Immediately

O nás

The Mozart Prague, zasazený v srdci Prahy, je historický pětihvězdičkový hotel nabízející 69 luxusních pokojů s jedinečným výhledem na řeku nebo na úchvatná nádvoří ze 17. století. Jen tři minuty chůze od Karlova mostu poskytuje jako jediný hotel výjimečné panoramatické výhledy na Vltavu a Pražský hrad. Jeho prostorné a individuálně navržené pokoje vyhovují různým potřebám, což je ideální pro romantické pobyty, rodinné dovolené nebo služební cesty. Hosté se mohou ponořit do gastronomických zážitků v hotelové restauraci, kavárně a relaxačních procedur v hotelovém Spa. Během svých 400 let existence hostil The Mozart Prague významné osobnosti jako Wolfganga Amadeuse Mozarta, Richarda Wagnera, Alfonse Muchu nebo Václava Havla. Luxusní hotel slibuje díky své bohaté historii a jedinečné atmosféře nezapomenutelný pobyt.

O pozici

Staňte se součástí historie a přidejte se k nám. Na pozici Vedoucí číšník/servírka hledáme milého a usměvavého kolegu či kolegyni, který/á se stane nedocenitelným členem našeho týmu.
Nástup možný ihned.

Náplň práce a odpovědnosti

·        Plánování směn, odpovědnost za bezproblémový chod hotelové restaurace

·       Organizace a delegování práce svěřeného týmu

·        Efektivní řešení provozních situací a péče o hosty

·        Inventarizace a zodpovědnost za zboží

·        Podílení se na přípravě a realizaci akcí

·        Komunikace a obsluha hostů, přijímaní objednávek a plateb

·        Aktivní propagace hotelových produktů a služeb

Požadujeme

·       Český jazyk na komunikativní úrovni, pokročilou znalost angličtiny slovem i písmem

·       Příjemné a reprezentativní vystupování

·       Spolehlivost, samostatnost a pečlivost

·       Manažerské dovednosti a schopnost práce v týmu

·       Uživatelskou znalost PC

Nabízíme

·        Motivující finanční ohodnocení

·        Bonusový program nad rámec mzdy (procenta z prodejů a další)

·        Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

·        Firemní stravování zdarma v hotelové kantýně

·        Firemní akce pro zaměstnance

·        Kartu MultiSport

·         Slevy na hotelové služby

Budeme se těšit na Vaši odpověď a případnou spolupráci.