Courtyard by Marriott Prague City

Lucemburská 46
13000 Praha, Česká republika
URL: https://www.courtyardpraguecity.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/CourtyardPragueCity
Kontaktná osoba: Lenka Koryťáková
Logo Courtyard by Marriott Prague City
Hotel
Praha
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
MS Excel, MS Word, Opera
Nástup Dohodou

Jste usměvavá osobnost, která miluje kontakt s lidmi? Máte talent proměnit každé setkání v nezapomenutelný zážitek? Potom hledáme právě vás! Do našeho týmu v Courtyard by Marriott Prague City, který spadá do portofolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels a.s., hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici recepční, která/ý se stane klíčovou součástí prvního dojmu našich hostů.

Náplň práce

Co u nás budete dělat?

Uvítáte hosty s úsměvem a postaráte se, aby se u nás cítili jako doma.

Budete tím pravým zdrojem informací o našem hotelu i o tom, co se děje ve městě.

Postaráte se o bezproblémový check-in a check-out.

Spolupráce s ostatními odděleními hotelu, abychom všichni táhli za jeden provaz

Práce s moderním rezervačním systémem a drobná administrativa

Požadujeme

Co od vás očekáváme?

Chuť pracovat v prostředí, kde se stále něco děje.

Skvělou angličtinu a češtinu (další jazyky jsou velké plus!)

Profesionální a přátelské vystupování, na které se naši hosté budou vždy těšit.

Flexibilitu a ochotu pracovat na směny.

Zkušenosti z recepce výhodou, nikoliv podmínkou – rádi vás vše naučíme!

Ponúkame

Proč si zamilujete práci u nás?

Pracovní prostředí, kde vládne pozitivní energie a týmový duch.

Možnost růst a rozvíjet své dovednosti v prestižním hotelovém řetězci.

Skvělé zaměstnanecké benefity jako je karta Multisport, příspěvek na penzijní a životní pojištění, zaměstnanecké slevy v rámci hotelové sítě, stravování v hotelové kantýně a řada dalších

Ocenění za vaši práci a možnost kariérního postupu.

Pracovní dny, které nejsou nikdy stejné – každý den je tu novým zážitkem!