Le Palais Art Hotel

U Zvonařky 1
120 00 Praha 2, Česká republika
Tel: +420 725 442 578
URL: http://www.lepalaishotel.eu
Facebook: www.lepalaishotel.eu
Kontaktná osoba: Josef Neufus
Logo Le Palais Art Hotel
Hotel
Praha 2
Hlavní pracovní poměr
plat dohodou
Angličtina, Čeština
Nástup dohodou, Ihneď

Hledáme do našeho týmu snídaňovou/vého "Breakfast Supervisor" na hlavní prac. poměr

Náplň práce

vedení sňídaňového týmu a rozpisy směn

Požadujeme

- praxe v oboru min. 2roky

- jazykovou vybavenost (český jazyk, anglický jazyk + další jazyk výhodou)

- kultivované a profesionální vystupování

Ponúkame

-Práce v příjemném kolektivu

-Ranní směny

-Stravenkový paušál

-Parkování v hotelové garáži

Jedinečný Le Palais Art Hotel Prague nabízí svým hostům styl, eleganci i pohodlí. Budova byla postavena v roce 1897 a stojí v honosné čtvrti Vinohrady na Praze 2, v klidné části, ale přesto jen několik minut od srdce metropole.
Inzerát Breakfast Supervisor/Snídaňový/á servír/ka nebol uložený do obľúbených. Prihláste sa prosím.