Hotel Element

Lipno nad Vltavou
38278 Lipno nad Vltavou, Česká republika
Tel: 727883871
URL: http://www.hotelelement.cz
Kontaktná osoba: Aleš Toth
Logo Hotel Element
Hotel
Hlavní pracovní poměr
30.000 Kč
Nástup: 1.6. 2021

Unikátní koncept STODOLA přímo v centru Lipna nad Vltavou hledá Vrchního číšníka.

Restaurace STODOLA bude součástí nově vznikajícího hotelového projektu ELEMENT se 100 pokoji a velkým kongresovým centrem pro 500 osob.

Projekty STODOLA a ELEMENT budou novým centrem života na Lipně. Nachází se přímo u nástupu na lanovku vedle centrálního parkoviště. Budou mít vlastní náměstí a unikátní atmosféru.

Otevíráme 1.7.2021.

www.hotelelement.cz

www.stodolalipno.cz

Náplň práce

Hledáme skutečnou a zodpovědnou osobnost, pro kterou řemeslo v pohostinsství pořád něco znamená.

Restaurace Stodola bude fungovat na moderním zařízení ORDERMAN, které by mělo zefektivnit a ulehčit práci vrchník číšníkům.

Požadujeme

Zkušenost z výrazné, a především úspěšné restaurace nebo hotelu ideálně z Prahy nebo ze zahraničí.

Schopnost zvládnout velký gastronomický provoz s 450 místy k sezení.

Chuť být stále v provozu, inovovat a předávat zkušenosti.

Ponúkame

Finanční ohodnocení až 30 tis. Kč měsíčně + spropitné

Svěží přístup ke všemu, co děláme

Práci na hlavní pracovní poměr

Ubytování v novém bytě v lokalitě

Odpovědět na inzerát Uložiť do obľúbených Vytisknout

HOTEL ELEMENT 4* s 96 pokoji, vlastním kongresovým centrem pro 400 osob a restaurací STODOLA s 300 místy k sezení se nachází přímo v centru Lipna nad Vltavou.