Spojka Karlín

Pernerova 35
186 00 Praha 8, Česká republika
URL: http://www.spojka-karlin.cz
Facebook: https://www.facebook.com/SpojkaKarlin
Kontaktná osoba: Ondřej Panoš
Logo Spojka Karlín
Reštaurácia
Praha 8
Hlavní pracovní poměr
30000 - 45000 CZK (čistého)
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Společnost Spojka Karlín hledá zkušeného a vášnivého kuchaře/ku, který/á se připojí k našemu týmu. Pokud milujete gastronomii, máte kreativní přístup k vaření a chcete pracovat v příjemném prostředí, máme pro vás skvělou příležitost.

Naše restaurace Spojka Karlín patří do řetězce Spojujeme. Jsme první flexitariánská restaurace v ČR. Jedinečný koncept, nádherné prostředí, výborná gastronomie a skvělá parta lidí.

Náplň práce

·       Příprava jídel dle jídelního lístku.

·       Dodržování standardů kvality při přípravě jídel.

·       Kontrola a zajištění čerstvosti surovin.

·       Spolupráce s ostatními členy kuchyňského týmu a servisem.

·       Dodržování hygienických předpisů a standardů.

Požadujeme

·       Zkušenosti jako kuchař/ka v restauraci, ideálně s prací na různých postech v kuchyni.

·       Schopnost pracovat v rychlém tempu a vytvářet kvalitní jídlo i za stresových situací.

·       Ochota učit se novým věcem i postupům.

·       Týmový hráč s komunikačními schopnostmi.

·       Anglický jazyk na komunikační úrovni.

Ponúkame

·       Stabilní zaměstnání v renomované restauraci se skvělou pověstí.

·       Kariérní postup v rámci celého Spojujeme.

·       Možnost profesního růstu a rozvoje v gastronomickém prostředí.

·       Možnost podílet se na změnách i být jejich tvůrcem.

·       Přátelský a profesionální tým, který vás podpoří ve vašem pracovním úspěchu.

·       Odpovídající platové ohodnocení a další bonusy.

·       V týdnu vždy 2x celodenní směna 2x ranní/odpolední směna.

·       Pomoc s vyřízením pracovního víza.

·       Multisport karta, firemní akce, 23 dní dovolené.

Těšíme se na setkání s vámi a na společné cestě k dokonalosti ve světě gastronomie!

Spojka Karlín je první flexitariánskou restaurací v ČR. Spojujeme u jednoho stolu všechny, kteří chtějí jíst dobře. Bez předsudků a bez ohledu na to, jestli se jedná o vegana, vegetariána nebo milovníka masa. #jidlospojuje