Orea Hotel Pyramida, Praha 6

Bělohorská 24
169 01 Praha 6, Česká republika
Tel: +420732756692
URL: http://www.hotelpyramida.cz
Facebook: https://www.facebook.com/OreaHotelPyramidaPrague/
Kontaktná osoba: Kateřina Ticháčková
Logo Orea Hotel Pyramida, Praha 6
Hotel
Praha 6
Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup dohodou, Ihneď

Hledáte jistotu práce v silné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí?
Rádi byste pracovali samostatně a měli nadřízeného, který Vás vždy podpoří?
Chcete se seberealizovat, rozvíjet a uplatnit své kuchařské umění?

PAK SE STAŇTE SOUČÁSTÍ NAŠEHO KUCHAŘSKÉHO TÝMU V OREA HOTELU PYRAMIDA!

4* hotel na Praze 6 s dlouholetou tradicí a vysokou úrovní služeb, součást hotelového řetězce Orea Hotels & Resorts, hledá do svého týmu nového/novou kolegu/kolegyni na pozici KUCHAŘ/KUCHAŘKA.

Náplň práce

· Příprava pokrmů studení i teplé kuchyně

· Podílení se na tvorbě nových menu

· Zodpovědnost za zboží a dodržování technologických postupů

· Dodržování hygienických norem a podmínek HACCP

Požadujeme

· Zájem a ochotu učit se novým věcem

· Praxi a vyučení v oboru

· Alespoň základní znalost anglického jazyka

· Schopnost práce v týmu

Hledáme pozitivního, splehlivého a samostatného člověka se smyslem pro odpovědnost a pečlivost.

Ponúkame

· Zajímavé mzdové podmínky a finanční benefity vyplácené každý měsíc

· Stravování na pracovišti zdarma

· Práci na plný úvazek na dobu neurčitou

· Balíček OREA BENEFITŮ po zkušební době - zaměstnanecké pobyty za zvýhodněné ceny ve všech hotelích OREA, slevy na stravování v rámci řetězce, příspěvek na penzijní připojištění, dny volna navíc, cafeteria systém, příspěvek na rekreaci dětí a dalšíFiremní večírky, sportovní teambuildingy, grilování a další akce

· Přátelský kolektiv lidí, férový přístup a podporu vedení

· Příležitost pro osobní i profesní rozvoj a seberealizaci

Orea Hotel Pyramida**** nabízí klidné ubytování ve 340 pokojích a apartmánech. Hosté mají k dispozici restauraci Nebula, lounge bar Eclipse, multifunkční konferenční prostory a relaxační centrum s bazénem a saunou. Hotel je výborně dostupný jak MHD, tak autem, které můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti.