Innside Prague Old Town by Melia

Soukenická 1188/25
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: 222 312 400
URL: https://www.melia.com/en/hotels/czech-republic/prague/innside-prague-old-town/index.htm
Kontaktná osoba: Eliska Jehlickova
Logo Innside Prague Old Town by Melia
Hotel
Praha 1
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Angličtina
Nástup Ihneď

Mezinárodní společnost Melia Hotels International hledá snídaňovou servírku/ snídaňového číšníka do Pražské pobočky INNSiDE by Melia Prague. Pozice je na plný úvazek. Mladý a úzký kolektiv kolegů, nezbytná znalost cizích jazyků – angličtina ,  znalost dalších jazyků vítána. Hlavně Španělská a Německá klientela.

Náplň práce

- příprava snídaňového bufetu

- obsluha hotelových hostů na snídaních

- příprava kávy

- debaras

- komunikace s kuchařem na směně a kolegy

- vřelá kominikace s hosty

Požadujeme

- příjemné vystupování

- schopnost komunikovat v Angličtině

- ranní vstávání- snídaně začínají v 7 hodin

Ponúkame

- zaučení

- flexibilní směny

- pracovní doba od 6 do cca 14 hodin

- placené 4 týdny dovolené, příplatky za víkendy    a  svátky

- trendy pracovní oblečení

- Benefit Plus program

- Roční příspěvek na pracovní obuv

- Lítačka na rok hrazená  zaměstnavatelem

- Skvělý tým a krásné pracovní prostředí v       samém srdci Prahy.

- Silné a stabilní zázemí mezinárodního hotelového řetězce

Kultura, historie a městská avantgarda na jednom místě. Moderna, městská kultura a historie. Tento hotel odráží neuvěřitelné kontrasty, které nabízí jedno z nejkrásnějších měst na světě. Je dílem renomované architektky Meritxell Cuartero.