Zámek Zbiroh

Zbiroh 1
33808 Zbiroh, Česká republika
Tel: 725532018
URL: http://www.zbiroh.com
Kontaktná osoba: Kateřina Marelová
Logo Zámek Zbiroh
Hotel
Zbiroh
Hlavní pracovní poměr
Angličtina
Nástup Dohodou

Pro prestižní Chateau hotel Zbiroh hledáme novou kolegyni/ kolegu na pozici recepční s nástupem od 07/2023.

Náplň práce

Jedná se o práci na hotelové recepci - ubytovávání hostů, řízení housekeepingu, komunikace s účetním a obchodním oddělením. Pracuje se na denní i noční směny.

Požadujeme

Rádi bychom, abych uchazeč/ ka hovořil/ a anglicky, další jazyk je výhodou. Stačí mít příjemné vystupování, cit pro práci s lidmi, být spolehlivý. Ve všem ostatním rádi zaškolíme.

Ponúkame

Nabídnout můžeme práci v nádherném prostředí zámku Zbiroh, setkáte se se zajímavými lidmi. Stravování je samozřejmostí. Za tým recepce se těší vedoucí Kateřina Marelová.

Inzerát Recepční v luxusním Chateau hotelu Zbiroh nebol uložený do obľúbených. Prihláste sa prosím.