Cantina La Fresca ČSOB

Radlická 333
15057 Praha, Česká republika
Tel: +420739075791
URL: http://www.cantina-lafresca.cz/
Kontaktná osoba: Miroslava Pešlová
Logo Cantina La Fresca ČSOB
Reštaurácia
Praha
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
34 000 - 38 000 Kč
Nástup dohodou, Ihneď

Jsme společnost HM Gastro Group, s.r.o., ryze česká firma, která patří k předním poskytovatelům firemního stravování.

Aktuálně přijmeme pro naši novou provozovnu Cantina & Cafe La Fresca, Praha 5, kolegu na pozici SKLADNÍK.

Náplň práce

* příjem, naskladňování, vyskladňování zboží

* příprava a rozvoz objednávek na naše jednotlivá střediska v rámci budovy ČSOB

* drobná administrativa spojená s touto činností

Požadujeme

* fyzickou zdatnost

* řidičský průkaz sk. B

* zodpovědnost

* chuť do práce

Ponúkame

* stabilitu a jistotu práce

* férové jednání

* přátelský kolektiv

* firemní stravování zdarma

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete, prosím Váš životopis. Budu se těšit na případné osobní setkání..

Inzerát SKLADNÍK nebol uložený do obľúbených. Prihláste sa prosím.