Holiday Inn Prague Congress Centre

Na Pankráci 15/1684
140 00 Praha 4, Česká republika
Tel: +420739539288
URL: http://www.holidayinn.cz
Kontaktná osoba: Adriana Sirná
Logo Holiday Inn Prague Congress Centre
Hotel
Praha 4
Hlavní pracovní poměr
Mzda
Angličtina
Nástup Ihneď

Holiday Inn Prague, designový hotel s 254 pokoji, který je součástí největšího kongresového centra v České republice, přijme do svého týmu fajn kolegu/kolegyni na pozici Obsluha hotelového bistra.

Máte rádi práci s lidmi, rádi rozdáváte úsměvy a chcete být součástí dynamického týmu v příjemném prostředí?

Pokud je Vaše odpověď 3x ANO, neváhejte nám zaslat svoje CV!

Náplň práce

- Obsluha hostů v našem hotelovém bistru.

- Příprava a servírování nápojů a drobného občerstvení.

- Zajištění příjemné atmosféry a vysokého standardu služeb.

- Péče o čistotu a pořádek v bistru.

- Komunikace s hosty a řešení jejich přání a požadavků.

- Práce s pokladnou.

Požadujeme

- Praxe na obdobné pozici vítána.

- Příjemné vystupování a komunikativnost.

- Zájem o gastronomii a chuť učit se novým věcem.

- Spolehlivost a pečlivost.

- Znalost angličtiny na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou.

Ponúkame

- Zázemí silné a stabilní společnosti pod značkou mezinárodního hotelového řetězce IHG® Hotels & Resorts.

- Přátelský tým a příjemné pracovní prostředí.

- Příspěvek na stravování.

- Odpočinek je důležitý: 5 týdnů dovolené a 3 sick-day.

- Příspěvek na penzijní připojištění nebo do Cafeterie, program Multisport.

- Parkování v zaměstnaneckých garážích za zvýhodněné ceny.

- Pracovat budete u metra C - Vyšehrad.

- Ubytování za zvýhodněné zaměstnanecké ceny v rámci řetězce IHG® Hotels & Resort.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.