Pivovar Monopol

Masarykova třída 433/42
41501 Teplice, Česká republika
URL: http://www.pivovarmonopol.cz
Facebook: https://www.facebook.com/pivovarmonopol/
Logo Pivovar Monopol
Reštaurácia
Teplice
Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihneď

Do našeho podniku Wellness hotel Pivovar Monopol v srdci Teplic hledáme kolegu/kolegyni na pozici pomocná síla do kuchyně.

Jsme restaurace s vlastním pivovarem, jehož součástí je i hotel, wellness cenrum, dvě restaurace a kavárna.

Hledáme uchazeče na hlavní pracovní poměr.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail prace@pivovarmonopol.cz.

Náplň práce

Práce u myčky nádobí, udržování čistoty v kuchyni a pomoc kuchařům. Práce ve dvoučlenném týmu. Plánování směn dle domluvy a potřeby.

Práce na HPP nebo brigádně.

Požadujeme

Praxe v oboru. Samostatnost, dochvilnost, týmovost.

Ponúkame

- Včas vyplacenou mzdu

- Smlouvu na dobu neurčitou

- Stabilní zázemí firmy

- Směny dle domluvy, dva volné víkendy v měsíci

- Firemní stravování

- 4 týdny dovolené samozřejmostí

- Slevu do fitness centra

- Zaměstnanecké slevy v rámci wellness centra

A další...