Mlsná Kantýna IBC

Pobřežní
186 00 Praha 8, Česká republika
Tel: 775007110
URL: http://jidlovestylu.cz
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100075526553894
Kontaktná osoba: Martin Slavomil Kohout
Logo Mlsná Kantýna IBC
Závodné alebo školské stravovanie
Praha 8
Hlavní pracovní poměr
Dle zkušeností až 50 tis hrubé
Čeština
Septim
Nástup: 1.3. 2024

HLEDÁME KUCHAŘE

do Mlsné Kantýny  IBC v Karlíně

Tenhle inzerát je přesně pro tebe, pokud:

Náplň práce

- vaření tě skutečně baví a jsi hrdý na své výsledky

- máš aspoň základní praxi

- chceš na sobě dál makat a nepohrdneš dalším vzděláváním

- víš, co je týmový duch

- spokojenost strávníka je pro Tebe vším

- pokud máš zkušenosti z provozoven kantýnského typu, je to pro Tebe plus

Požadujeme

- Spolehlivost

- Samostatnost

- praxe

- orientace na zákaznáka

- empatie

Ponúkame

Nabízíme ti fajn pracovní prostředí a k tomu:

- adekvátní plat na pásku a fér placené svátky i dovolené

- moderně vybavenou kuchyni

- seberealizaci, podíl na výsledcích kuchyně

- zajímavou pracovní dobu, k tomu volné víkendy a svátky

- zázemí zavedeného provozu

- spousty osobních benefitů a další si řekneme osobně