BOTANIQUE HOTEL PRAGUE

Sokolovska 11
18600 Praha 8, Česká republika
Tel: +420732970086
URL: https://kariera.hotelbotanique.com/
Facebook: https://www.facebook.com/botaniqueprague/
Kontaktná osoba: Šárka Koudelkova
Logo BOTANIQUE HOTEL PRAGUE
Hotel
Praha 8
Hlavní pracovní poměr
od 36.000Kč/měsíc + provize
Angličtina, Čeština
MS Excel, MS Word, Opera

Chcete jezdit do práce zadarmo? Nabízíme proplacení roční Lítačky!

Chcete si po práci zasportovat? Nabízíme příspěvek na Multisport kartu!

Chcete se vzdělávat v cizích jazycích? Nabízíme individuální kurzy angličtiny nebo němčiny zdarma!

A co dál....?

Stravování v zaměstnanecké kantýně zdarma, příspěvek na penzijní připojištění,50% slevu do restaurace, příspěvek na obuv, sick days, finanční příspěvek za nadstandartní výkon (každý měsíc volíme zaměstnance měsíce)

Náplň práce

* telefonická, písemná a osobní komunikace s hosty

* 12-ti hodinové směny - denní (7:00 - 19:00, 9:00 - 21:00 nebo 10:00 - 22:00) a noční (19:00 - 7:00)

* používáme rezervační systém Opera, na který vás kompletně zaučíme:-)

Požadujeme

* předchozí zkušenost z hotelového prostředí minimálně 1 rok

* profesionální a přátelské vystupování

* český a anglický jazyk na komunikativní úrovni - denní komunikace s hostem

Ponúkame

* Balíček zaměstnaneckých benefitů: stravování zdarma, Multisport karta, penzijní připojištění, Lítačka, sick days, zaměstnaneckou slevu do hotelové restaurace, jazykové kurzy

* Výbornou dopravní dostupnost - sídlíme kousek od metra Florenc

* Přátelský tým kolegů

* Nástup ihned

Kromě pravidelné výplaty mzdy, včetně všech povinných příplatků, nabízíme našim kolegům a kolegyním další možnosti, jak mít práci u nás příjemnější nebo jak si zpříjemnit následně volný čas.

Moderní hotel inspirovaný přírodou v centru Prahy na Florenci, který nabízí 214 prostorných pokojů, moderní bistro & bar se sezónní i stálou kuchyní a konferenční místnosti. Náš koncept neustále inovujeme pro pohodlí hostů, kvalita pro nás není prázdné slovo a pracujeme na dalším rozšíření hotelu o dalších 55 nových prémiových pokojů. Pojďte k nám!